درباره آرس چوب

کارخانه تولیدی صنعتی آرس‌چوب، مجموعه ای تخصصی در زمینه درب‌ و چهارچوب های داخلی لوکس ساختمانی با روکش پی‌وی‌سی و پولیش و همچنین کابینت و کمد است. ما معتقدیم درب‌های داخلی بخش مهم و تاثیر گذاری از دکوراسیون خانه را شامل میشوند و باید از نظر زیبایی و کیفیت عالی باشند بنابر همین راستا درب‌های تولیدی کارخانه آرس‌چوب با استفاده از بهترین مواد و تکنیک‌های ساخت تولید می‌شوند و می‌توانند به زیبایی و شکوه خانه شما بیفزایند. کارخانه آرس چوب با دارا بودن ماشین آلات بروز و صنعتی همواره در جهت افزایش کیفیت و کاهش هزینه‌ها تلاش میکند، در همین راستا آرس‌چوب توانمند در ارائه قیمت رقابتی در میان تمام محصولات هم‌رده میباشد؛ که در سفارشات حجمی امکان تخفیفات بیشتر را همچنان برای مشتریان محفوظ می‌دارد. ما همچنین معتقدیم که خرید درب نباید یک تجربه طاقت‌فرسا باشد. چه سازنده باشید یا صاحب شوروم و یا حتی برای منزل خود میخواهید درب تهیه کنید، ما می‌خواهیم بتوانید با خیال راحت درب مورد نظر خود را انتخاب کرده و سفارش خود را به بهترین روش تحویل بگیرید و ما در طول فرآیند خرید از این خواسته شما حمایت می‌کنیم. اگر به دنبال خرید درب‌های داخلی لوکس، باکیفیت و با قیمت رقابتی هستید، آرس‌چوب انتخاب مناسبی برای شما است. ما درب‌هایی را ارائه می‌دهیم که هم از نظر زیبایی و هم از نظر کیفیت عالی هستند. با همین چشم‌انداز همواره بر روی توسعه محصول و تجربه مشتریان کار و سرمایه‌گذاری می‌کنیم. همین رعایت کیفیت‌های صنعتی، آرس‌چوب را در مسیر صادرات محصولات قرار داده است.

ویژگی‌های محصولات

درب‌های آرس‌چوب دارای استاندارد 4F-InteriorDors است که ویژگی‌ منحصر به فردی است که تنها با کیفیت صنعتی قابل دستیابی بوده و محصول نهایی را از سایر درب‌های داخلی بازار متمایز می‌کند. این ویژگی‌ها عبارتند از:

  • تنوع طرح (Full-Variety) : آرس‌چوب بیش از 100 طرح مختلف را ارائه می‌دهد، بنابراین شما می‌توانید درب‌هایی را پیدا کنید که با دکوراسیون خانه شما مطابقت داشته باشند
  • روکش یکپارچه تمام لبه‌های درب (Full-Edge) : روکش یکپارچه درب‌های آرس‌چوب باعث می‌شود که آنها محصول نهایی بادوام‌تر و زیباتر به دست شما برسد. همچنین به دلیل ماکزیمم بودن کیفیت این ویژگی هیچ برآمدگی روکش یا براده‌ها اضافی در زیر روکش وجود ندارد
  • استفاده از یونولیت در شبکه داخلی درب (Fill-Structure) : استفاده از یونولیت دانسیته 10 (دانسیته بالا) در شبکه داخلی درب‌های آرس‌چوب باعث می‌شود که آنها عایق صوتی بهتری باشند و در برابر صدا و گرما نیز مقاوم‌تر باشند. همچنین ترکیب این ویژگی با سازه قلافی از بهترین چوب روس، موجب کاهش امکان تاب‌خوردگی و صدمات بار جانبی به درب می‌شود
  • جا قفل با کیفیت صنعتی (Full-Drilling) : جا قفل از پیش تعبیه شده درب‌های تولیدی کارخانه آرس‌چوب باعث می‌شود که نصب آنها آسان‌تر و سریع‌تر باشد. این ویژگی توسط یک دستگاه تمام اتوماتیک نعبیه و تمیز کاری می‌شود

چرا آرس‌چوب؟

وقتی درب‌های آرس‌چوب را انتخاب می‌کنید، مزایای زیادی را به دست می‌آورید. این مزایا عبارتند از:

درب‌های با کیفیت : درب‌های آرس‌چوب با استفاده از بهترین مواد و تکنیک‌های ساخت ساخته می‌شوند و می‌توانند به زیبایی و شکوه خانه شما بیفزایند. همچنین علی‌رغم کیفیت ضد‌آبی برای محیط‌های مرطوب، درب‌های اتاق و سرویس‌ها هیچ تفاوت ظاهری با یکدیگر ندارند.

خرید آسان : ما معتقدیم تجربه سفارش درب باید مطمئن، لذت بخش و نه طاقت فرسا باشد. بر همین اساس بر خلاف بیشتر تولیدکنندگان خدمات اندازه‌گیری و نصب توسط آرس‌چوب پوشش داده می‌شود.

ضمانت 10 ساله: ما به کیفیت درب‌های خود اطمینان داریم و درب های ضدآب را با ضمانت 10 ساله ارائه می‌دهیم. همچنین مطمئن هستیم شما از تجربه خرید و استفاده محصول لذت خواهید برد. اگر به دنبال درب‌های داخلی لوکس و باکیفیت با قیمت رقابتی هستید، آرس‌چوب انتخاب مناسبی برای شما است. ما در آرس‌چوب درب‌هایی را ارائه می‌دهیم که هم از نظر زیبایی و هم از نظر کیفیت عالی هستند. با همین چشم‌انداز همواره بر روی توسعه محصول و تجربه مشتریان کار و سرمایه‌گذاری می‌کنیم. پیشنهاد می‌شود از صفحه محصولات و کالکشن‌های فصلی دیدن فرمایید.

آرس‌چوب محصولات دیگری هم دارد؟

بله. اگرچه ما در آرس‌چوب درب‌های داخلی را با بالاترین کیفیت صنعتی و مقرون‌به صرفه‌ترین قیمت در محصولات هم رده تولید می‌کنیم؛ محصولات تکمیلی نظیر روکوب،چارچوب، کمد و کابینت در سبد خدمات آرس‌چوب قرار دارند. برای این موارد به صفحه المان‌های چوبی دیدن فرمایید.